BP PFL

Opis forum


  • Index
  •  » Liga
  •  » Nowotworzące się drużyny

#1 2012-09-19 12:43:54

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Nowotworzące się drużyny

ktoś ma jakieś dane namiary na nowotworzące się drużyny w Polsce mógłbym napisać notatki na stronę macie może jakieś kontakty i informacje w tej dziedzinie

Offline

 

#2 2012-09-20 16:47:12

Pajda

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nowotworzące się drużyny

Na chwilę obecną z tego, co mi wiadomo, jedyne sygnały były w Lublinie. Reszta to zapytania do Federacji, czy coś się dzieje w danym mieście. Po zaproponowaniu pomocy w utworzeniu nowej drużyni kontakt z taką osobą upada...

Offline

 

#3 2012-09-20 18:59:22

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nowotworzące się drużyny

w Lublinie to był kontakt ze mną Daniel wyjechał i mieliśmy dostać sprzęt w ramach wypożyczenia to było w czerwcu nie dostaliśmy i temat upadł ale jeszcze się nie podaję zbiorę grupę kilku osób i coś się zorganizuję

Offline

 

#4 2012-10-17 09:19:15

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nowotworzące się drużyny

profil Lacrosse Lublin już działa mam nadzieje że tym razem nam się uda oczywiście z Waszą pomocą

Offline

 

#5 2012-11-05 08:00:38

 darq_osw

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nowotworzące się drużyny

Witam :)

Tu nowy juzer z Oświęcimia. Co do nowych drużyn, to jest gość w Kielcach, który kiedyś do mnie zagadał nt. drużyny, wczoraj odpowiedział i napisał, że na razie organizują chętnych, rejestrują stowarzyszenie, a jak wszystko pójdzie dobrze, to będą się "zakładać". Ponoć rozmawiali już z KRK, więc jeśli dobrze pójdzie to może Kielce dołączą do PLL :)

Pozdrawiam :)

Offline

 
  • Index
  •  » Liga
  •  » Nowotworzące się drużyny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elfbotng.pun.pl www.souleater.pun.pl www.konohagakure.pun.pl www.sanum.pun.pl www.fir-2010.pun.pl