BP PFL

Opis forum


#1 2012-09-14 14:29:25

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

profil facebook BP

temat późniejszy to profil na facebooku gdzie moglibyśmy umieszczać linki o meczach zapowiedzi czy nawet informować o sędziach na poszczególne mecze plus wiadomo foto relacje itd

Offline

 

#2 2012-09-14 15:05:51

Rudy

Administrator

Punktów :   

Re: profil facebook BP

Taki profil miał prowadzi Krzysiek do spóły z Kasią Kowalską. Pajda co w tym temacie?

Offline

 

#3 2012-09-14 16:03:10

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: profil facebook BP

mogę z pomocą któregoś z kolegów ruszyć z tematem tylko najpierw zorganizujmy stronę i zacznijmy coś na niej umieszczać aby później mieć co udostępniać na profilu

Offline

 

#4 2012-09-25 17:15:48

Rudy

Administrator

Punktów :   

Re: profil facebook BP

Pajda, może ruszymy już z profilem, póki strony jeszcze nie ma? Tomek deklaruje chęć poprowadzenia tego więc mógłby już zacząć to z Tobą ogarniać, a jak Ty nie masz czasu to ze mną.

Offline

 

#5 2012-09-25 18:49:33

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: profil facebook BP

w sumie Panowie głosuję za tym aby poczekać do strony myślę że lepiej wrzucać na stronę i jednocześnie linki na fecebooka
ale jak chcecie możemy przedyskutować na Tytanach wrzucamy na stronkę i za chwile umieszczamy na fejsie z tym że na profilu można jeszcze mniej istotnych tematów umieszczać
Kto ewentualnie chętny ???
Ja się pisze

Offline

 

#6 2012-10-10 17:56:49

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: profil facebook BP

widzę profil już jest:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konohagakure.pun.pl www.sanum.pun.pl www.bakugan-wojownicy.pun.pl www.fir-2010.pun.pl www.elfbotng.pun.pl