BP PFL

Opis forum


#1 2012-09-14 14:26:24

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

strona www

jak wygląda temat ze stroną, jeśli będzie gotowa proponuję założyć dostęp redaktorom

Offline

 

#2 2012-09-17 16:10:56

Pajda

Użytkownik

Punktów :   

Re: strona www

Hej,

Strona jest nadal w budowie, do końca września jednak nie ma szans, żeby ją postawić - osoba odpowiedzialna za techniczne postawienie strony aktualnie kończy swoją magisterkę. W związku z tym przesunie się trochę termin postawienia stronki.

Gdy tylko powstanie, redaktorzy dostaną odpowiednie uprawnienia.

Będę informował na bieżąco!

Offline

 

#3 2012-09-17 22:49:15

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: strona www

okey
dzięki za info, w takim razie mamy jeszcze trochę czasu im szybciej będziemy mieli stronę tym szybciej ruszymy z notatkami na niej

Offline

 

#4 2012-09-18 16:29:17

Pajda

Użytkownik

Punktów :   

Re: strona www

Póki co, proponuje zbierać już notatki, aby później móc uzupełnić od razu stronkę. Ja dziś postaram się napisać relację meczu Ravens vs Hussars z ubiegłej niedzieli.

Offline

 

#5 2012-09-19 12:40:56

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: strona www

ok proponuję napisanie krótkich notatek przedstawiających poszczególne drużyny występujące w PLL
co będzie zawierała strona jakie zakładki np.tabela, harmonogram gier, może historie spotkań poszczególnych drużyn,

Offline

 

#6 2012-09-20 16:45:49

Pajda

Użytkownik

Punktów :   

Re: strona www

Coś podobnego mam już zaczęte - postaram się to wrzucić jutro (nie mam neta na mieszkaniu, a w pracy tego nie mam)

Offline

 

#7 2012-09-28 15:43:02

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: strona www

jak postępy ze stroną wyrobimy się na 3 kolejkę??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sanum.pun.pl www.bakugan-wojownicy.pun.pl www.souleater.pun.pl www.elfbotng.pun.pl www.fir-2010.pun.pl