BP PFL

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-14 14:23:28

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

skrzynka mailowa BP PFL

witam proponuję założenie skrzynki mailowej ogólnej dla BP do której mielibyśmy wspólny wgląd na który drużyny miałyby wysyłać info z informacjami o miejscu, organizacji meczu, godzinie itd. wszelkie info które mogłoby się przydać jak również sprawy związane z uchwałami podjętymi przez PFL (ważne info mogłyby trafiać do nas właśnie na naszą skrzynkę)

Offline

 

#2 2012-09-14 15:08:28

Rudy

Administrator

Punktów :   

Re: skrzynka mailowa BP PFL

obecnie wszystkie info idą na polskaligalacrosse@gmail.com, do której mam dostęp. Mogę rozsyłać to dalej lub przeklejać na forum ale można też założyć nową skrzynkę.

Offline

 

#3 2012-09-14 15:59:19

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: skrzynka mailowa BP PFL

wiesz uważam że info powinno iść na maile tylko zastanawiam się czy lepiej mieć jedną ogólną skrzynkę czy może lepiej aby każdy redaktor posiadał swoją osobistą i wtedy mógłbyś rozsyłać maile również do nas
co o tym sądzisz

Offline

 

#4 2012-09-14 16:21:33

Rudy

Administrator

Punktów :   

Re: skrzynka mailowa BP PFL

na razie uważam że możemy zostać każdy przy swoim mailu, aczkolwiek nie będę się upierał

Offline

 

#5 2012-09-15 22:48:44

PiotreX

Użytkownik

Punktów :   

Re: skrzynka mailowa BP PFL

W pracy mamy konto pocztowe biurowe z którego korzystają cztery osoby na 8 urządzeniach. Burdel nie z tej ziemi ;) Łatwiej będzie ustalić jakiś klucz przy wysyłaniu maili, na przykład w temacie maila który drużyny wysyłają znacznik [info mecz] i filtrem go forwardować, a my sobie możemy filtrem wrzucić do osobnego katalogu. i jest porządek wszędzie i wszystko dzieje się automatycznie. can be? ;)

Offline

 

#6 2012-09-16 09:53:07

Tomasz Urbanowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: skrzynka mailowa BP PFL

macie racje tylko zastanawiam się czy nie lepiej aby każdy z nas miał jakiegoś oficjalnego do kontaktów z mediami chyba lepiej wygląda t.urbanowicz@bp.plfa.pl bo taki mam w biurze prasowym niż osobisty tomasz.urbanowicz160@gmail.com mam przekierowanie na osobisty ale jak kontaktuje się z mediami albo klubami to pisze ze służbowego temat do przedyskutowania

Offline

 

#7 2012-09-16 10:03:23

Rudy

Administrator

Punktów :   

Re: skrzynka mailowa BP PFL

jak będzie strona to może się uda zrobić tez adresy pocztowe z końcówką oficjalną.

Offline

 

#8 2012-09-19 17:11:25

Psychol

Użytkownik

Punktów :   

Re: skrzynka mailowa BP PFL

oficjalna końcówka Polskiej Ligi Lacrossea czy też Federacji wyglądałaby znacznie lepiej, więc może faktycznie poczekajmy do czasu aż ruszy stronka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.souleater.pun.pl www.konohagakure.pun.pl www.bakugan-wojownicy.pun.pl www.sanum.pun.pl www.elfbotng.pun.pl